Serwis Telefonów Wrocław

Nasza firma oferuje i prowadzi serwis telefonów we Wrocławiu. Serwisujemy telefony wszystkich znanych producentów. Używamy przede wszystkim oryginalnych części, które są gwarancją jakości wykonania usługi serwisu. Sprawdź również nasze wskazówki na temat najczęstszych usterek telefonów.

Serwis telefonów odbywa się w trzech etapach:

U

Diagnoza usterki

Każdy telefon przed oddaniem do serwisu sprawdzany jest pod kątem potencjalnych usterek.

Gwarancja udanej naprawy telefonu bez dodatkowych kosztów!

Serwis telefonów Wrocław – K&K GSM to gwarancja udanej naprawy telefonu bez dodatkowych kosztów. Nasi pracownicy mają bardzo duże doświadczenie w wykonywanych czynnościach. Jeśli zdecydujesz się na naprawę telefonu po wcześniejszym zdiagnozowaniu to nie poniesiesz dodatkowych kosztów – kwota wliczona jest wtedy w cenę naprawy.
}

Błyskawiczna naprawa telefonów

W przypadku niewielkich awarii serwis telefonu może zostać wykonany „od ręki” w przeciągu kilku godzin. Niestety, przy poważniejszych uszkodzeniach czas naprawy może ulec zmianie gdyż telefony wysyłane są do naszych wyspecjalizowanych serwisantów. Serwis telefonu komórkowego w takim przypadku może potrwać od jednego do kilku dni roboczych.

Jakie usługi świadczy serwis telefonów K&K GSM?

  • serwis telefonówpo „zalaniu”
  • wymieniamy wyświetlaczeoraz ekrany dotykowe
  • wymieniamy elementy obudowyzewnętrznej telefonu
  • wymieniamy głośnikitaśmy,gniazda ładowania i słuchawek
  • zdejmujemy SIM-LOCKI

Serwis telefonów Wrocław – K&K GSM odpowiada na najczęściej zadawane pytania:

 

P: Telefon komórkowy upadł na ziemię i stłukł się wyświetlacz ale wszystko działa normalnie, co się stało?

O: Jeżeli jest to telefon z panelem dotykowym, najprawdopodobniej do wymiany trafi tylko ekran bez „dotyku”. Niestety w zależności od modelu telefonu, ekrany mogą być montowane w połączeniu z panelem dotykowym. W tym przypadku naprawa będzie kosztowała więcej bo trzeba wymienić zarówno ekran jak i panel dotykowy. W takim wypadku telefon trafia na nasz serwis telefonów (Wrocław).

P: Co się stało jeżeli mój telefon zawiesza się i czasami sam się wyłącza (resetuje)?

O: Prawdopodobnie problem tkwi w oprogramowaniu. W tym przypadku trzeba wgrać nowe oprogramowanie. Nasz serwis telefonów wycenia tą usługę na 20 do 40zł – cena uzależniona jest od modelu telefonu.

P: Mam telefon z ekranem dotykowym (smartfon). Niestety czasami jest brak jakiejkolwiek reakcji na moje gesty palcami – tak jakby w ogóle nie działał panel dotykowy.

O: Z naszego doświadczenia wynika, że problem może leżeć po stronie digitizera. Serwis telefonu w takim przypadku może potrwać do 3 dni.

P: Mój telefon po wciśnięciu przycisku odpowiadającego za zasilanie włącza się, ale na ekranie nic się nie wyświetla (czarny ekran). Z czym związana jest ta usterka?

O: W takich przypadkach, najczęstszym problemem jest sam wyświetlacz LCD. Problem może tkwić również w oprogramowaniu. Czas serwisu telefonu wyniesie od 1 do 3 dni.

P: Przez przypadek zalałam(-em) telefon! Co zrobić?!

O: Spokojnie! W pierwszej kolejności należy natychmiast wyciągnąć baterię z telefonu (jeżeli jest taka możliwość) w celu odcięcia możliwości wywołania spięć elektrycznych i jak najszybciej udać się do naszego serwisu telefonów we Wrocławiu. Telefon może zostać naprawiony, ale czas naprawy wynosi od 3 do 5 dni.

P: Podczas rozmowy w głośniku słychać jakieś trzaski, co jest przyczyną?

O: Oczywiście przyczyna leży po stronie głośnika, który trzeba dać do wymiany. Czas naprawy – na miejscu lub na następny dzień.

P: Co obejmuje gwarancja producenta na telefon komórkowy?

O: Gwarancja producenta obejmuje wszystkie usterki poza uszkodzeniami mechanicznymi i zalaniem telefonu. Jeżeli zdarzyło Ci się jedno z powyższych, zapraszamy do naszego serwisu telefonów we Wrocławiu w celu naprawy Twojego telefonu.

P: Ile kosztuje zdiagnozowanie usterki?

O: Koszt ekspertyzy to 30 zł. Jeżeli zdecydujesz się na dalszą naprawę w naszym serwisie telefonów to kwota ta wliczana jest w naprawę telefonu.

Opinie klientów

Potwierdzeniem zadowolenia naszych klientów są ich opinie, które przedstawiamy poniżej:
“Bardzo dobry punkt skupu telefonów. Przyszedłem ze starym aparatem, zaoferowano mi dobrą cenę za skup starego telefonu oraz atrakcyjną cenę na nowy aparat. Jestem zadowolony, otrzymałem gwarancję oraz pokrowiec gratis. Polecam!”
Jarosław Baraniak

“Największy wybór telefonów we Wrocławiu. Profesjonalna i miła obsługa. Gorąco polecam!”
Kaja

“Ostatni zakupiłem u nich telefon którego szukałem w całym mieście.Dodatkowo znalazłem futerał i folie do mojego telefonu. W rozliczeniu odkupili mój stary telefon w bardzo dobrej cenie.Sklep dobrze wyposażony, miła obsługa i duży wybór telefonów. Gorąco polecam!”
Marek

Kontakt

Swobodna 37, Stoisko 14.11 (Pasaż Zielińskiego)