Serwis Iphone Wrocław

Nasz punkt we Wrocławiu posiada w swojej ofercie także serwis telefonów Apple. Jako jeden z nielicznych, nasz nieautoryzowany serwis posiada wieloletnie doświadczenie w naprawie każdego z modeli iPhone firmy Apple. Żaden z nich nie ma tajemnic przed naszymi serwisantami. Nowoczesny, bardzo dobrej jakości sprzęt oraz funkcjonowanie na rynku przez długi okres sprawia, że potrafimy poradzić sobie z nawet najtrudniejszymi zadaniami.

Klient jest dla nas szczególnie ważny.

Cenimy jego pieniądze i nie pozwalamy sobie na niefachowość. Klient musi wiedzieć, że przykładamy się do każdego zlecenia tak samo, czy jest to iPhone marki Apple z niższej czy wyższej półki. Dla profesjonalistów każdy przypadek jest taki sam. Czas poświęcony na naprawę jest niedługi, ponieważ cenimy fakt, iż każda z osób, która oddaje telefon do naszego serwisu, chciałaby go otrzymać jak najszybciej z powrotem.

Wysokiej jakości części zamienne

Części zamienne, które montujemy w iPhone są bardzo wysokiej jakości i nie są gorsze od oryginałów. Zajmujemy się naprawą telefonów, które uległy nawet bardzo poważnym zniszczeniom.

Niemal codziennie w naszym serwisie dokonywane są takie naprawy jak:

  • przywrócenie sprawności po zalaniu,
  • wymiana baterii iPhone 5,
  • wymiana wyświetlacza iPhone 6,
  • naprawa głośników od rozmów iPhone 4G,
  • naprawa mikrofonu iPhone 4/4G/4S,
  • wymiana tylnej szybki iPhone 4/4G/4S,
  • wymiana gniazda ładowania iPhone 4/4G/4S,
  • naprawa przycisku włączania iPhone 4/4G/4S itd.

Sam widzisz, że nasza oferta jest bardzo szeroka i że można się do nas zgłaszać z wieloma różnymi problemami, a my rozwiążemy je niemal od ręki. To oczywiście tylko część z usług, które oferujemy. Tak naprawdę nasza pomoc jest bardzo szeroka. Zatem, jeśli Twój telefon wymaga naprawy, zgłoś się do nas!

Zapewniamy obsługę fachowców, którzy prawidłowo zdiagnozują problem, jaki dotyczy Twojego telefonu i w dobrej cenie naprawią iPhona marki Apple. Osoby pracujące u nas wciąż starają się zdobywać nową wiedzę o marce Apple, tak by mogli pomagać w naprawie najnowszych modeli tej firmy. Wszyscy nasi dotychczasowi klienci są bardzo zadowoleni i polecają nas innym. Zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji naprawy iPhonów marki Apple – fachowo, w dobrej cenie i w szybkim czasie!

Oficjalna strona marki Apple:

https://www.apple.com/pl/

Najnowsze modele iPhone:

https://www.apple.com/pl/iphone/

Opinie klientów

Potwierdzeniem zadowolenia naszych klientów są ich opinie, które przedstawiamy poniżej:

“Bardzo dobry punkt skupu telefonów. Przyszedłem ze starym aparatem, zaoferowano mi dobrą cenę za skup starego telefonu oraz atrakcyjną cenę na nowy aparat. Jestem zadowolony, otrzymałem gwarancję oraz pokrowiec gratis. Polecam!”

Jarosław Baraniak

“Największy wybór telefonów we Wrocławiu. Profesjonalna i miła obsługa. Gorąco polecam!”

Kaja

“Ostatni zakupiłem u nich telefon którego szukałem w całym mieście.Dodatkowo znalazłem futerał i folie do mojego telefonu. W rozliczeniu odkupili mój stary telefon w bardzo dobrej cenie.Sklep dobrze wyposażony, miła obsługa i duży wybór telefonów. Gorąco polecam!”

Marek

Swobodna 37, Stoisko 14.11 (Pasaż Zielińskiego)