Serwis Samsung Wrocław

Świadczymy usługi serwisowe dla telefonów marki Samsung we Wrocławiu. Jesteśmy profesjonalistami. Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów. Nasze naprawy przeprowadzamy szybko i bezproblemowo. Dzięki posiadanemu doświadczeniu potrafimy łatwo zlokalizować powstałą usterkę, a następnie ją usunąć. Współpracujemy z producentem, aby móc oferować usługi najwyższej jakości.

Oferujemy serwis telefonów marki Samsung na terenie miasta Wrocław. Zajmujemy się wieloma rodzajami napraw, chętnie odpowiadamy na pytania klientów i udzielamy im wartościowych informacji.

Klient jest dla nas szczególnie ważny.

Staramy się świadczyć usługi najwyższej jakości.

Wysokiej jakości części

Używamy oryginalnych lub wysokiej jakości części zamiennych, zawsze starannie sprawdzanych przez zamontowaniem.

Jakie naprawy świadczymy w ramach serwisu telefonów Samsung?

  • Naprawiamy pęknięte lub uszkodzone ekrany telefonów, wymieniając je na nowe. Następnie zajmujemy się kalibracją nowo podłączonego ekranu, aby działał w 100% sprawnie i precyzyjnie.
  • W przypadku problemów z jakością rozmów (trzaski, niska jakość dźwięku) oferujemy wymianę mikrofonu. Jest to częsty problem, szczególnie jeżeli telefon został zalany. Jeżeli telefon ma problem z wibracjami, jesteśmy w stanie przywrócić tę ważną funkcję, aby działała we właściwy sposób.
  • Wymieniamy uszkodzone porty microUSB, złącza miniJack 3,5 mm. Naprawiamy niedziałający moduł czytnika kart SIM, którego wadliwe działanie może objawiać się problemami z wykryciem karty SIM.
  • W przypadku zalania telefonu oferujemy jego osuszenie, przegląd potencjalnych uszkodzeń i doprowadzenie go do pełni sprawności. Także gdy telefon upadł z dużej wysokości mogą pojawić się nieprawidłowości w jego działaniu. W takim wypadku także może być konieczność interwencji serwisu.
  • Zajmujemy się wgrywaniem i naprawą oprogramowania. Usuwamy usterki powstałe w wyniku nieprawidłowego działania aktualizacji.
  • Wymieniamy baterie w telefonie, także te wbudowane na stałe w konstrukcję urządzenia (w zależności od modelu telefonu). Jak wiadomo wraz z upływem czasu realna pojemność baterii ulega zmniejszeniu. Efektem jest krótszy czas pracy telefonu, a w związku z tym mniejszy komfort użytkowania.

Świadczymy także wiele innych usług związanych z naprawą telefonów. Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu telefonów Samsung we Wrocławiu.

Oficjalna strona marki Samsung:

http://www.samsung.com/pl/smartphones/

Opinie klientów

Potwierdzeniem zadowolenia naszych klientów są ich opinie, które przedstawiamy poniżej:

“Bardzo dobry punkt skupu telefonów. Przyszedłem ze starym aparatem, zaoferowano mi dobrą cenę za skup starego telefonu oraz atrakcyjną cenę na nowy aparat. Jestem zadowolony, otrzymałem gwarancję oraz pokrowiec gratis. Polecam!”

Jarosław Baraniak

“Największy wybór telefonów we Wrocławiu. Profesjonalna i miła obsługa. Gorąco polecam!”

Kaja

“Ostatni zakupiłem u nich telefon którego szukałem w całym mieście.Dodatkowo znalazłem futerał i folie do mojego telefonu. W rozliczeniu odkupili mój stary telefon w bardzo dobrej cenie.Sklep dobrze wyposażony, miła obsługa i duży wybór telefonów. Gorąco polecam!”

Marek

Swobodna 37, Stoisko 14.11 (Pasaż Zielińskiego)