Wymiana szybki iPhone 12 Wrocław

Jako jedni z nielicznych wymieniamy szybki w:

  • iPhone 12
  • iPhone 12 mini
  • iPhone 12 Pro
  • iPhone 12 pro max

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji 1-2 dni robocze.

Jaka jest jakość części?

Proces polega na odseparowaniu pękniętej szybki od sprawnego ekranu i nałożeniu nowej szybki, dzięki czemu ekran zostaje oryginalny.

Cena wymiany szybki

Przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne ceny usługi.

Zadzwoń do nas po wycenę!

Oficjalna strona marki Apple:

https://www.apple.com/pl/

Najnowsze modele iPhone:

https://www.apple.com/pl/iphone/

Wielu właścicieli telefonów iPhone 12 jest dumnych z faktu, że posiadają aparat flagowej marki. Często niestety do czasu, gdy zdarzy im się przypadkowo upuścić go na podłogę lub po prostu uderzyć nim o jakiś przedmiot tak niefortunnie, że efektem tego jest pęknięty ekran.

Naturalnie wtedy następuje irytacja, bo przecież nasz nowy iPhone wygląda tak tragicznie! Dotyk działa, ale wizualnie telefon nie cieszy już oczu tak bardzo jak przed uszkodzeniem.

Co zrobić w takiej sytuacji?

Naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, posiadaczy iPhone’ów wychodzi nasz serwis, który oferuje kompleksowe usługi z zakresu wymian pękniętych wyświetlaczy. Nie warto oddawać w ręce amatorów tak cennej rzeczy, jaką jest iPhone, ponieważ z niewielkiej usterki ekranu może powstać jeszcze większe, często już nieodwracalne uszkodzenie. Zwłaszcza, że posiadamy odpowiednie specjalistyczne serwisowe maszyny do tego typu napraw i pracujemy na oryginalnych częściach.

Jak wygląda wymiana szybki? Wszystko krok po kroku!

  • Klient przynosi do nas swój iPhone, który wymaga serwisu, po czym my rejestrujemy to zdarzenie w naszym specjalnym systemie;
  • Przygotowujemy telefon do naprawy;
  • Odseparowujemy zbitą szybkę od sprawnego ekranu  przy użyciu urządzeń laserowych najnowszej generacji oraz precyzyjnie oczyszczamy ekran urządzenia;
  • Wymieniamy szybkę na nową;
  • Nie kończymy na tym, bowiem przeprowadzamy testy, które dają nam stuprocentową pewność, że wymiana pękniętego ekranu przebiegła pomyślnie;
  • Ostatnim etapem jest staranne zabezpieczenie i zwrot naprawionego urządzenia.

Usługę wymiany ekranu zazwyczaj jesteśmy w stanie zrealizować w 1-2 dni.

Na każdym etapie działamy precyzyjnie, jednocześnie dbając, by generowało to tak mało czasu jak to tylko możliwe.

Jaki jest koszt naprawy ekranu?

Naprawa wyceniana jest indywidualnie. Zapewniamy, że usługa będzie tańsza niż w innych serwisach! Dodatkowo na każdewykonane zlecenie dajemy 3 miesiące własnej gwarancji, bo jesteśmy absolutnie przekonani, że po naprawie wykonanej przez nasz serwis telefon będzie wyglądał i działał jak nowy!

Swobodna 37, Stoisko 14.11 (Pasaż Zielińskiego)