Zadzwoń Teraz! 793 939 699

Serwis Samsung

Świadczymy usługi serwisowe dla telefonów marki Samsung we Wrocławiu. Jesteśmy profesjonalistami. Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów. Nasze naprawy przeprowadzamy szybko i bezproblemowo. Dzięki posiadanemu doświadczeniu potrafimy łatwo zlokalizować powstałą usterkę, a następnie ją usunąć. Współpracujemy z producentem, aby móc oferować usługi najwyższej jakości.

Oferujemy serwis telefonów marki Samsung na terenie miasta Wrocław. Zajmujemy się wieloma rodzajami napraw, chętnie odpowiadamy na pytania klientów i udzielamy im wartościowych informacji.

Jakie naprawy świadczymy w ramach serwisu telefonów Samsung?

Naprawiamy pęknięte lub uszkodzone ekrany telefonów, wymieniając je na nowe. Następnie zajmujemy się kalibracją nowo podłączonego ekranu, aby działał w 100% sprawnie i precyzyjnie.

W przypadku problemów z jakością rozmów (trzaski, niska jakość dźwięku) oferujemy wymianę mikrofonu. Jest to częsty problem, szczególnie jeżeli telefon został zalany. Jeżeli telefon ma problem z wibracjami, jesteśmy w stanie przywrócić tę ważną funkcję, aby działała we właściwy sposób.

Wymieniamy uszkodzone porty microUSB, złącza miniJack 3,5 mm. Naprawiamy niedziałający moduł czytnika kart SIM, którego wadliwe działanie może objawiać się problemami z wykryciem karty SIM.

W przypadku zalania telefonu oferujemy jego osuszenie, przegląd potencjalnych uszkodzeń i doprowadzenie go do pełni sprawności. Także gdy telefon upadł z dużej wysokości mogą pojawić się nieprawidłowości w jego działaniu. W takim wypadku także może być konieczność interwencji serwisu.

Zajmujemy się wgrywaniem i naprawą oprogramowania. Usuwamy usterki powstałe w wyniku nieprawidłowego działania aktualizacji.

Wymieniamy baterie w telefonie, także te wbudowane na stałe w konstrukcję urządzenia (w zależności od modelu telefonu). Jak wiadomo wraz z upływem czasu realna pojemność baterii ulega zmniejszeniu. Efektem jest krótszy czas pracy telefonu, a w związku z tym mniejszy komfort użytkowania.

Świadczymy także wiele innych usług związanych z naprawą telefonów. Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu telefonów Samsung we Wrocławiu.

Oficjalna strona marki Samsung:

http://www.samsung.com/pl/smartphones/


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /domains/kanclergsm.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 3730