Zadzwoń Teraz! 793 939 699

Serwis Apple

Nasz punkt we Wrocławiu posiada w swojej ofercie także serwis telefonów Apple. Jako jeden z nielicznych, nasz nieautoryzowany serwis posiada wieloletnie doświadczenie w naprawie każdego z modeli iPhone firmy Apple. Żaden z nich nie ma tajemnic przed naszymi serwisantami. Nowoczesny, bardzo dobrej jakości sprzęt oraz funkcjonowanie na rynku przez długi okres sprawia, że potrafimy poradzić sobie z nawet najtrudniejszymi zadaniami.

Klient jest dla nas szczególnie ważny.

Cenimy jego pieniądze i nie pozwalamy sobie na niefachowość. Klient musi wiedzieć, że przykładamy się do każdego zlecenia tak samo, czy jest to iPhone marki Apple z niższej czy wyższej półki. Dla profesjonalistów każdy przypadek jest taki sam. Czas poświęcony na naprawę jest niedługi, ponieważ cenimy fakt, iż każda z osób, która oddaje telefon do naszego serwisu, chciałaby go otrzymać jak najszybciej z powrotem.

Wysokiej jakości części zamienne

Części zamienne, które montujemy w iPhone są bardzo wysokiej jakości i nie są gorsze od oryginałów. Zajmujemy się naprawą telefonów, które uległy nawet bardzo poważnym zniszczeniom. Niemal codziennie w naszym serwisie dokonywane są takie naprawy jak:

  • przywrócenie sprawności po zalaniu,
  • wymiana baterii iPhone 5,
  • wymiana wyświetlacza iPhone 6,
  • naprawa głośników od rozmów iPhone 4G,
  • naprawa mikrofonu iPhone 4/4G/4S,
  • wymiana tylnej szybki iPhone 4/4G/4S,
  • wymiana gniazda ładowania iPhone 4/4G/4S,
  • naprawa przycisku włączania iPhone 4/4G/4S itd.

Sam widzisz, że nasza oferta jest bardzo szeroka i że można się do nas zgłaszać z wieloma różnymi problemami, a my rozwiążemy je niemal od ręki. To oczywiście tylko część z usług, które oferujemy. Tak naprawdę nasza pomoc jest bardzo szeroka. Zatem, jeśli Twój telefon wymaga naprawy, zgłoś się do nas!

Zapewniamy obsługę fachowców, którzy prawidłowo zdiagnozują problem, jaki dotyczy Twojego telefonu i w dobrej cenie naprawią iPhona marki Apple. Osoby pracujące u nas wciąż starają się zdobywać nową wiedzę o marce Apple, tak by mogli pomagać w naprawie najnowszych modeli tej firmy. Wszyscy nasi dotychczasowi klienci są bardzo zadowoleni i polecają nas innym. Zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji naprawy iPhonów marki Apple – fachowo, w dobrej cenie i w szybkim czasie!

Oficjalna strona marki Apple:

https://www.apple.com/pl/

Najnowsze modele iPhone:

https://www.apple.com/pl/iphone/


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /domains/kanclergsm.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 3730